برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

معاونت آموزشی Vice Chancellor For Education

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1399
کد 678

اطلاعیه مهم زمان بازگشایی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

اطلاعیه مهم زمان بازگشایی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

اطلاعیه مهم زمان بازگشایی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تاکید بر عدم حضور فیزیکی و ادامه روند برگزاری کلاس های مجازی
بسمه تعالی
صورتجلسه مورخه 10/3/99 درخصوص نحوه بازگشایی کلاس های درسی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز، (با تاکید بر اختیاری بودن حضور در کلاس های درسی و ادامه کلاس ها بصورت مجازی) 
 1. از هفدهم خرداد ماه کلیه کلاس های درسی مربوط به دوره های کارآموزی و کارورزی برای همه رشته های آموزشی باز خواهد شد.
 2. کلاس های آموزشی دروس نظری کما فی السابق به صورت مجازی ارایه شود و تا آخر خرداد ماه برای بارگذاری دروس مانده مهلت داده شود.
 3. در کلاسهای عملی غیرپروسیجرال که نیازمند آموزش مهارت های عملی یدی نیست حضور دانشجو در آن الزامی نبوده و توصیه می شود به صورت مجازی ارایه شود. (نظیر واحدهای عملی دروسی نظیر کامپیوتر، اطلاع رسانی پزشکی و ...)
 4. کلاس های رفع اشکال و ارایه توضیحات تکمیلی به دانشجویان بهتر است بصورت مجازی و در سامانه نوید ادامه یابد.
 5. کلاس های عملی لابراتواری و نیازمند حضور دانشجو با انجام گروه بندی دانشجویی از مورخه 17 خرداد تا 17 تیر و بصورت فشرده برگزار شود.
 6. زمان امتحانات از 20 تیر لغایت آخر مرداد بوده و در صورت تائید شورای آموزشی دانشگاه تا نیمه اول شهریور هم بسته به شرایط می تواند طول بکشد.
 7. در صورت آمادگی بستر الکترونیکی دانشگاه برای اخذ امتحانات بصورت الکترونیکی، ترجیحاً امتحانات دروس نظری در مقاطع کارشناسی و دکترای عمومی و در صورت تصویب دانشکده برای دروس نظری مقطع کارشناسی ارشد با بیش از پانزده دانشجو بصورت آنلاین و غیرحضوری برگزار گردد ضمنا برای دروس بالینی و ارزیابی مقاطع دکترای تخصصی استفاده از سوالات استدلالی و یا ارایه تکالیف و پروزه برای امتحان نهایی مد نظر قرار گرفته باشد
 8. زمان بندی اخذ امتحانات حضوری رشته ها و مقاطع مختلف آموزشی با در نظر گرفتن اصل عدم تراکم جمعیت دانشجویی طی جلسه مشترک معاونین آموزشی دانشکده و اداره کل آموزش اتخاذ و تا آخر خرداد ماه در سایت معاونت آموزشی و دانشکده های تابعه قرار خواهد گرفت.
 9. اتاقهای دانشجویی در خوابگاهها حداکثر پذیرای دو نفر دانشجو بوده و دانشجویان موظف هستند بعد از اتمام امتحانات طبق هماهنگی معاونت دانشجویی نسبت به تخلیه آنی  اقدام نمایند.
 10. به دانشجویان توصیه می شود در فاصله زمانی بین امتحانات حضوری حدالامکان از خوابگاه استفاده ننموده و به شهر اقامت خود مراجعه نمایند.
 11. حضور در کلاس های رفع اشکال اختیاری بوده و در امتحانات نهایی تاثیری نخواهد داشت.
 12. در دوره های کارآموزی و کارورزی که نیازمند حضور دانشجو در بخش های بالینی بیمارستانی است ماسک برای دانشجویان توسط بیمارستان تهیه و در اختیار گذارده خواهد شد.
 13. حذف دروس اعم از نظری، عملی، کارآموزی در نیمسال جاری بلامانع بوده و در صورت درخواست بدون در نظر گرفتن تعداد دروس مورد تقاضا اقدام خواهد شد.
 14. دانشکده ها و گروه های آموزشی تدابیری اتخاذ خواهند کرد. تا شروع کلاس های عملی و آزمایشگاهی که نیاز به حضور دانشجو دارد حدالامکان از اول تیر ماه باشد.