جمعه 1 تير 1397 - 07 شوال 1439
تاریخ : سه شنبه 8 بهمن 1392     |     کد : 141

دستورالعمل و فرمهای ثبت نام دکتری تخصصی phd

دستورالعمل و فرمهای ثبت نام دکتری تخصصی phd

بسمه تعالي

دستورالعمل ثبت نام  پذيرفته شدگان نهایی آزمون ورودي دوره دكتري تخصصي (Ph.D ) رشته هاي علوم پايه پزشكي و بهداشت ،طب سنتي ،مواد دندانی و سلامت دهان ودندانپزشکی اجتماعی سال تحصيلي 93-92

با استعانت از درگاه ايزد منان و با عرض سلام به پيشگاه حضرت بقيه ا... (عج)  و درود به ارواح پاک امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی ، بدينوسيله اسامي پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي دوره دكتري تخصصي (Ph.D ) رشته هاي علوم پايه پزشكي و بهداشت ، طب سنتي ،مواد دندانی و سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی سال تحصيلي 93-92 اعلام مي گردد.كليه پذيرفته شدگان بر اساس دانشگاه محل قبولی ،جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک مورد نیاز از تاريخ 13/11/92 لغايت 14/11/92 به حوزه معاونت آموزشي دانشگاه - اداره تحصیلات تکمیلی واقع بلوار 29 بهمن داخل محوطه دانشگاه تبریز مراجعه نمایند.

الف- مدارك مورد نياز جهت ثبت نام که توسط پذیرفته شدگان ارائه می شود:

1- شش قطعه عكس 4×3

2- اصل و كپي شناسنامه (2 سري از تمام صفحات)

3- اصل و كپي كارت ملي

4- اصل و كپي دانشنامه و ريز نمرات كارشناسي ارشد يا دكتراي حرفه اي كه نشان دهنده فراغت از تحصيل باشد. لازم به ذكر است دانشجويان ترم آخر نيز مي بايست مداركي كه نشان دهنده فراغت از تحصيل تا تاريخ 30/11/92 باشد ارائه نمايند .

5- اصل و كپي مدرك نشان دهنده وضعيت نظام وظيفه

6- اصل و كپي مدرك زبان:

MHLE  حداقل نمره 50(نمرات 45 تا 49 به صورت مشروط)

MSRT (MCHE سابق) حداقل نمره 50 و یا 475 (نمرات 45 تا 49 و یا 455 تا 474 به صورت مشروط)

TOEFL حداقل نمره 480(شامل تافل های خارج از کشور و آزمون های تافل موسسه ETS که به دو صورت PBT و iBTو تحت نظر سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود.نمرات 432 لغایت 479 به صورت مشروط)

TOLIMO حداقل نمره 480 (نمرات 432 لغایت 479 به صورت مشروط)

IELTS حداقل نمره 5 (مدرک آکادمیک) (نمرات 5/4 تا 9/4 به صورت مشروط)

MELAB حداقل نمره 70(نمرات 63 لغایت 69 به صورت مشروط)

مدارک زبان از تاریخ 12/6/90 (3/سپتامبر/2011 ) تا تاریخ 9/9/92 (29/نوامبر/2013 ) باشد.

 

7- موافقت نامه بدون قيد و شرط براي ادامه تحصيل از بالاترين مقام مسئول اداري و گواهي مرخصي بدون حقوق ساليانه براي مربيان رسمي

8- حكم استخدام رسمي قطعي (جهت استفاده كنندگان از سهميه مازاد مربيان رسمي) .

9-گواهي وضعيت طرح نيروي انساني ( اتمام طرح نيروي انساني یا معافيت از طرح نيروي انساني ).

10-بر اساس آیین نامه جلوگیری از تقلب و تخلف در آزمون های ورودی دوره های تحصیلات تکمیلی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت،طب سنتی،مواد دندانی و سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی توسط داوطلب و هر گونه تقلب در کلیه مراحل آزمون، در هر زمان از تحصیل، از ادامه تحصیل داوطلب ممانعت به عمل آمده و طبق مقررات عمل خواهد شد.

ب-مدارکی که پس از ثبت نام توسط دانشگاه تکمیل می شود:

1-   نظر به این که دانشجویان ترم آخر می بایست حداکثر تا تاریخ 30/11/92 فارغ التحصیل شوند لذا ثبت نام پذیرفته شدگانی که جزو این دسته می باشند به صورت مشروط انجام شده و در صورت عدم اتمام دوره،قبولی این افراد لغو شده و دانشگاه می بایست مراتب را حداکثر  تا 15/12/92 به مرکز سنجش آموزش پزشکی جهت اقدامات بعدی اعلام نماید.

2-تعیین وضعیت بدهی به صندوق های رفاه دانشجویان

3-کسانی که نمره زبان مشروط دارند و پذیرفته شده اند می بایست تا قبل از امتحان جامع نسبت به ارائه نمره قبولی قطعی زبان به دانشگاه اقدام نمایند.در غیر این صورت ادامه تحصیل این افراد منع قانونی خواهد داشت.(نمره زبان پذیرفته شدگان به همراه لیست اسامی ارسال شده است.)

ج- در صورتی که پذیرفته شدگان در هنگام ثبت نام موفق به ارائه برخی از مدارک بند الف نشوند مقتضی است به طور مشروط از آنان ثبت نام به عمل آید تا در مهلت تعیین شده از سوی اداره آموزش دانشگاه (حداکثر یک ماه ) نسبت به تکمیل مدارک اقدام نمایند.

د- ادارات کل آموزش دانشگاهها لازم است حداکثر تا تاریخ 15/12/92 وضعیت ثبت نام پذیرفته شدگان را به مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام نمایند. خواهشمند است در صورت عدم ثبت نام تعدادی از پذیرفته شدگان مراتب قید شود. بدیهی است معرفی فرد جایگزین واجد شرایط پذیرش منوط به عدم محدودیت آموزشی و سیاست وزارت متبوع در این مورد خواهد بود.

ه- گزینش عمومی پذیرفته شدگان توسط دانشگاهها انجام می گیرد.  

برای دریافت فرم  ثبت نام اینجا کليک نمائيد.

برای دریافت فرم گزینش اینجا کلیک نمائيد.

برای دریافت فرم تعهد اینجا کلیک نمائيد.PDF چاپ بازگشت