جمعه 1 تير 1397 - 07 شوال 1439
تاریخ : پنجشنبه 4 شهريور 1395     |     کد : 414

به گزارش روابط عمومی  ، دکتر حنایی قائم مقام آموزشی دانشگاه دراین خصوص اظهار داشت : با توجه یه اینکه درسال جاری مقرر گردیده آزمون های مصاحبه در دانشگاه های مربوطه برگزار شود که دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیزبعنوان کلان منطقه آموزشی 2 این آزمون را طی امروز و فردا برگزار می نماید.
وی خاطر نشان ساخت : میزان تاثیرگذاری این آزمون درقبولی دانشجویان سی درصد است و هفتاد درصد نیز آزمون کتبی است و ازسال آتی این نسبت پنجاه  / پنجاه خواهد شد.
دکتر جلال حنایی افزود: امروز ما در بیست ویک رشته آموزشی این آزمون جذب  را برگزار می کنیم که با توجه به تعداد داوطلب در برخی دانشکده ها نوبت صبح و در برخی دیگر نیز نوبت های صبح و عصر و همچنین در برخی نیز فردا ادامه خواهد داشت.
قائم مقام آموزشی دانشگاه تصریح کرد:  متناسب با تعدادپذیرش سه برابر ظرفیت پذیرش مصاحبه انجام خواهد شد.
با توجه به جذب 120 نفر، مابطور متوسط با 400 نفر مصاحبه انجام خواهید داد.همچنین تقریبا حدود 200 نفر از اعضای هیات علمی حکم همکاری بعنوان ممتحن دریافت کرده اند و حدود صد نفر نیز بعنوان اعضای اجرایی ستادی دراین فرایند همکار ی دارند.
دکتر حنایی اظهار داشت: دانشکده های درگیر در فرایند دانشکده علوم نوین، بهداشت، تغذیه، مدیریت ، پرستاری و طب سنتی و پزشکی هستند .
مسئول برگزاری آزمون مصاحبه دکترای تخصصی دانشگاه تصریح کرد:  کلیه مراحل انجام مصاحبه و طراحی نحوه آزمون طی دو ماه گذشته برنامه ریزی شده و کارگاه آموزشی کلی برای اساتید ممتحن دراین رابطه برگزار شده و همچنین در کلیه دانشکده ها جلسات توجیهی برای افراد درگیر تشکیل شده است. ونیز کلیه مراحل انجام آزمون جهت پاسخگویی های احتمالی درآینده بطور کامل مستندسازی می گردد
دکتر محمد  حسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیز از روند برگزاری آزمون در دانشکده مدیریت واطلاع رسانی پزشکی بازدید کرد.


PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :